Мінськ 5.ua

У Мінську розпочалась зустріч політичної підгрупи

  Водночас тривають приготування до засідання самої Тристоронньої контактної групи, яка має зібратися завтра

  Політична підгрупа з урегулювання ситуації на Сході України засідає сьогодні в Мінську. Про це повідомляє прес-служба білоруського МЗС.

  Обговорюють, зокрема, модальність місцевих виборів, а також амністію - так коротко означила теми зустрічі керівник громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська, яка також бере участь у переговорах політичної підгрупи.

  Водночас тривають приготування до засідання самої Тристоронньої контактної групи, яка має зібратися завтра. Раніше переговірники заявляли, що мінські зустрічі попередньо заплановані також на 18 травня і 1 червня.

  Як повідомляв 5.ua, 23 березня збиралася Тристороння контактна група. Обговорювали питання порушення режиму припинення вогню, відведення важких озброєнь, розмінування, припинення навчальних стрільб поблизу лінії зіткнення.

  Крім того, на зустрічі йшлося, що гострою є проблема звільнення заручників і незаконно утримуваних громадян. Україна закликала представників окремих районів Донецької та Луганської областей продовжити процес звільнення людей, який був розблокований 20 лютого 2016 року.

  Попередній матеріал
  Яценюк буде головувати на комітеті з підготовки олімпіади в Ріо-де-Жанейро
  Наступний матеріал
  Держборг за два місяці зріс на 169 млрд гривень
  Loading...

  Глава МЗС Британії: Росія не виконує Мінських домовленостей, ситуація на Донбасі погіршилася

  Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську завершилося

  Сьогодні у Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи

  Підсумки тристоронньої зустрічі у Мінську: обмін "всіх на всіх" наразі неможливий