news-front.info

Глава МЗС Британії: Росія не виконує Мінських домовленостей, ситуація на Донбасі погіршилася

  Гемонд розкритикував Росію за систематичне порушення норм міжнародної поведінки

  Глава МЗС Британії Філіп Гемонд вважає, що Росія не дотримується Мінських домовленостей з Україною, зокрема - порушує режим припинення вогню. На думку міністра, ситуація на Сході України погіршилася.

  Про це він заявив у Тбілісі під час офіційного візиту в Грузію. Там Гемонд розкритикував Росію за систематичне порушення норм міжнародної поведінки та заяв, що Кремль становить загрозу для світу.

  "Росія ігнорує норми міжнародної поведінки, порушує правила функціонування міжнародних відносин. Це виклик і загроза для всіх нас. І ми всі хочемо, щоб Росія відігравала конструктивну роль у міжнародній спільноті. Не сумніваюся, що Москва щира у своєму прагненні подолати ІДІЛ. Але над цим питанням нам треба працювати спільно. І лише з тими країнами, які приймають міжнародні норми, прийнятні для нас усіх. А не з тими, котрі роблять що хочуть, страхітливо порушуючи норми відносин між державами", - заявив Гемонд.

  Нагадаємо, раніше МЗС Британії неодноразово критикувало Москву за анексію українського Криму, агресію на Донбасі та військову операцію в Сирії.

  Попередній матеріал
  В машину Парасюка кинули гранату - нардеп (оновлено)
  Наступний матеріал
  Олександр Усик відмовився від важливого бою через травму
  Теги:
  Loading...

  Поведінка Росії несе загрозу для всього світу - МЗС Британії

  Британія підпише оборонну угоду з Україною – ЗМІ

  Не треба надто радіти виведенню російських військ із Сирії – МЗС Британії

  Британський міністр закликав Кремль негайно звільнити Савченко