Facebook / Петро Порошенко

У Малайзії Порошенко підписав угоду про уникнення подвійного оподаткування

Сторони обговорили також перспективу інвестицій Малайзії в українські проекти

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Малайзії Наджиб Тун Разак підписали угоду про уникнення подвійного оподаткування. 

Зазначається, що документ визначає ставки оподаткування дивідендів і процентів, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Окрім цього, високопосадовці підписали ще один документ – угоду про правову допомогу між країнами.

Раніше відбулася офіційна церемонія зустрічі президентського подружжя Петра та Марини Порошенків у місті Путраджая, Малайзія. 

Крім того, на зустрічі Президент України і прем'єр-міністр Малайзії обговорили перспективу інвестицій Малайзії в українські проекти та домовилися про співпрацю відразу у кількох галузях, зокрема енергетичній, освітній, сільськогосподарській, фармацевтичній та авіаційній.

"Ми будемо дуже раді інвесторам із Малайзії в енергетичному, транспортному секторі, у сфері приватизації заводів, а також у багатьох інших галузях. Усі ці напрямки двосторонньої співпраці будуть цікаві малайзійським інвесторам", - зазначив Порошенко.

Крім того, під час візиту сторони обговорили також результати розслідування катастрофи малазійського літака МН-17.

"Що стосується катастрофи рейсу МН17, ми прагнемо відшукати правду і відновити справедливість. На цих підставах ми чекаємо на публікацію результатів кримінального розслідування. Це повинно відбутися до кінця року. Після цього всі п'ять зацікавлених країн зустрінуться знову і погодять наступні дії", - зазначив Наджиб Тун Разак. 

Нагадаємо, наразі Президент перебуває з офіційним візитом у Малайзії, а вже 5-7 серпня відвідає з державним візитом Індонезію.

Попередній матеріал
Санкції з Росії не можуть зняти одночасно – Зеркаль
Наступний матеріал
Полторак перевірив більше ста одиниць техніки, які пройдуть Києвом на День Незалежності України
Теги:
Loading...

Порошенко з прем'єром Малайзії обговорили хід розслідування катастрофи Boeing-777

Офіційна церемонія у Малайзії: як зустрічали президентське подружжя

Україна та Канада підпишуть угоду про Зону вільної торгівлі

Порошенко: Україна може стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС