Зеркаль 5 канал

Санкції з Росії не можуть зняти одночасно – Зеркаль

Оскільки санкції проти Російської Федерації застосовувались так званими хвилями, то й зняти їх одномоментно не можна

Про це в ефірі "5 каналу" у передачі "Час. Підсумки дня" заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Санкції не можуть зняти одночасно в жодному випадку, оскільки вони були застосовані так званими хвилями, і вони стосуються різних питань. Зараз мова йде в Європейському Союзі і обговорюється це питання щодо, перш за все, секторальних санкцій, які були застосовані до певних секторів економіки Російської Федерації. Там де саме втрачають і бізнеси Європейського Союзу. Мова йде про те, що можливо вони якось не дуже вдалі, треба переглянути, треба послабити. Але ми розуміємо, хто про це веде мову, і які країни, і з чим це пов'язано. Наше завдання зараз бути більш активними в інформаційному просторі", – сказала дипломат.

На думку Зеркаль, саме Росія нав'язує риторику про недоцільність санкцій, про нібито невиконання Києвом Мінських домовленостей.

"Росія увесь час спекулює цим, що ніби ми не виконуємо (Мінські домовленості – 5.ua), санкції не діють, не є ефективними. І вони розгорнули дуже активну інформаційну кампанію в країнах Євросоюзу, яка є доволі продуктивною. Але все це є неправдою… І мова має йти не про Мінськ, а взагалі про порушення міжнародного права і треба повернутися до цієї риторики. І риторика щодо невиконання Мінську, це риторика яка була нав'язана виключно Росією", – додала вона.

Попередній матеріал
В Одесі затримали двох чоловіків із паспортами РФ
Наступний матеріал
У Малайзії Порошенко підписав угоду про уникнення подвійного оподаткування
Теги:
Loading...

Зеркаль: Для України жовтень буде критичним місяцем для того, щоб санкційна політика продовжилася

Візити парламентаріїв Франції створюють ілюзію масової підтримки на Заході зняття санкцій з Росії – експерт