Гончар 5 канал

Візити парламентаріїв Франції створюють ілюзію масової підтримки на Заході зняття санкцій з Росії – експерт

Візитом до Криму групи французьких депутатів на чолі з Тьєррі Маріані та інших європейських політиків Росія створює критичну масу антисанкційних настроїв, щоб розчинити режим обмежень

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив президент центру глобалістики "Стратегія XXI" Михайло Гончар.

"Росія робить ставку на те, щоб ось такими акціями з-поміж іншого спонукати уряд (Франції – 5.ua ) до зміни орієнтації від санкційного режиму до, принаймні, пом'якшення санкцій. Організовують такі поїздки. Більше того, є ще група парламентаріїв, яка підтримує. І таким чином створюється ілюзія масової політичної підтримки на Заході, в Європейському Союзі зняття санкцій проти Росії, визнання російського статусу Криму, що, мовляв, потрібно переосмислити все, а Росія не така, як здається і не є загрозою", – зазначив Гончар.

"Якщо президент Франції говорить про те, що Росію потрібно сприймати як партнера, то тут має місце тренд, який формують такі, як Маріані, а далі виконавча влада у Франції, країні, що позиціонує себе як демократична, має прислуховуватися до думки політикуму. Задум росіян досить простий – створити критичну масу таких настроїв за рахунок таких візитів і розчинити режим санкцій", – додав експерт.

Він вважає, що поява в анексованому Криму делегації французьких депутатів – "це результат цілеспрямованих зусиль та роботи Росії у Франції, де вона має розгалужене та різногалузеве лобі. Найбільш потужне це промислове бізнесове лобі, але також є і політичне. У Франції, в Італії це особливо проявляється".

Попередній матеріал
СБУ відмовилась охороняти "діамантового прокурора" Корнійця
Наступний матеріал
У Дніпрі пройшов потужний ураган: з будинків позривало дахи
Теги:
Loading...

У 2017 році президентом Франції може стати представник "правих сил", значна частина яких є проросійськими – посол

Україна висловила ПАРЄ обурення через візит французьких депутатів до окупованого Криму

МЗС України відреагувало на візит французьких парламентаріїв до окупованого Криму