5-й український жіночий конгрес
5-й український жіночий конгрес "5 канал"/Олена Рибінська

У Києві стартував 5-й український жіночий конгрес

Читайте по-русски
В обговореннях візьмуть участь перші особи держави, парламентарі, представники міжнародних організацій, експерти

У Києві стартував 5-й український жіночий конгрес. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу".

Захід збере 50 найактивніших жінок і чоловіків з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа, щоб об'єднати їх довкола ідеї забезпечення гендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

У тематичних обговореннях візьмуть участь перші особи держави, українські та іноземні парламентарі, представники міжнародних організацій, місцевого самоврядування, українські та закордонні експерти.

Дискусійні платформи Конгресу стосуються питань посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях та розширення їхніх економічних можливостей, залучення жінок до процесу миротворчості та сектора безпеки, боротьби із гендерно-зумовленим насильством, а також подолання гендерних стереотипів та посилення гендерної освіти і просвіти.

5-й український жіночий конгрес
5-й український жіночий конгрес"5 канал"/Олена Рибінська

З присутніх спікерів у залі нині є заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк, народні депутати, колишня міністерка освіти Лілія Гриневич, голова представництва фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, онлайн вмикається голова ВР Дмитро Разумков.

Як повідомляв 5.UA, колишній міністр Лівану у прямому ефірі образив українок, порівнявши їх із жінками легкої поведінки.

Попередній матеріал
Справа "Кузні на Рибальському": адвокати Шандри подали скаргу до ЄСПЛ через політичні переслідування й тортури
Наступний матеріал
Дійсний не тільки пів року: Кабмін продовжив дію зелених COVID-сертифікатів до 365 днів
Loading...