Навчання НАТО 'Сабер Ґардіан 2017'
Навчання НАТО 'Сабер Ґардіан 2017' 5.ua

У країнах ЄС стартували мультинаціональні навчання НАТО Saber Guardian

Основна мета маневрів – відпрацювати швидку передислокацію сил союзників на європейських теренах

У трьох країнах ЄС одночасно стартували масштабні мультинаціональні навчання НАТО Saber Guardian 2017 – найбільші у Чорноморському регіоні. Їх проводять на території Болгарії, Румунії та Угорщини, передає "5 канал".

Як повідомляється, участь у навчаннях беруть 25 тисяч військових із понад двадцяти країн. Це ті держави, що входять до Північноатлантичного альянсу та їхні союзники і партнери. Серед них і Україна.

Керує навчанням Європейське командування Сухопутних сил США. Основна мета маневрів – відпрацювати швидку передислокацію сил союзників на європейських теренах.

"Я переконаний, що ці військові навчання не лише досягнуть поставленої мети, а й посилять нашу дружбу і колективну відповідальність", – зазначив віце-адмірал Еміль Евтімов.

"Ці військові навчання Saber Guardian демонструють унікальну можливість стримування противника, завдяки посиленню бойової здатності мультинаціональних сил", – наголошує заступник командувача Національною гвардією Армії США Джон Ґронські.

Як відомо, посилення і перевірку своїх потужностей Альянс розпочав 2014 року після окупації Росією Криму і початку російської агресії на сході. Росію розглядають як потенційного агресора і в інших країнах Європи. Навчання НАТО Saber Guardian-2017 триватимуть до 20 липня.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Столтенберг особисто оцінив потужності літаків від ДП "Антонов"

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Із 15 липня проїзд здорожчає не тільки в громадському транспорті, а в маршрутках "Київпастрансу"
Наступний матеріал
Холодницький вніс до ГПУ подання на сьомого народного депутата