У Харкові мітингували проти призначення Кернеса головою ОДА

  У Харкові біля пам'ятника Шевченку проходить віче Євромайдану, учасники якого виступають проти можливого призначення міського голови Геннадія Кернеса головою Харківської облдержадміністрації. Про це заявив депутат Харківської міськради Дмитро Маринін, пише "Інтерфакс-Україна".


  "Нашого президента новообраного Порошенка просто шантажують: кажуть, що Добкін прийде главою Харківської обласної ради, і вони не дадуть працювати новому губернатору. І тому вони йому (президенту) ставлять умову: або ти ставиш Кернеса губернатором, або ти ставиш його оточення. Інакше ми не дамо вам працювати. Крім того, ми вам влаштуємо те саме, що діється на кордоні з Харківською областю, в Донецьку і Луганську", - сказав він.

  Депутат нагадав, що ситуація в Харкові та області стабілізувалася два місяці тому.

  "І саме два місяці в нашому місті, нашій області немає Геннадія Кернеса. Може, це збіг, а може, ні? Я впевнений, що це не збіг", - наголосив він.

  Такі ж думки висловлювали й інші люди, що виступили на віче. Вони також заявили, що у вівторок на зустріч міського голови до аеропорту "Харків" збирають бюджетників.

  У вівторок Геннадій Кернес повертається до Харкова після тривалого лікування в Ізраїлі через важке поранення.
  Раніше низка ЗМІ повідомила про можливе призначення Кернеса главою Харківської ОДА.
  Попередній матеріал
  Україна проведе переговори щодо постачань газу з ЄС
  Наступний матеріал
  РНБО доручила уряду здійснити односторонню демаркацію кордону з Росією