wartime.org.ua

РНБО доручила уряду здійснити односторонню демаркацію кордону з Росією

  Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення доручити уряду здійснити односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону у зв'язку з наявними загрозами національній безпеці. Про це у понеділок ввечері, після засідання Ради Національної безпеки і оборони заявив секретар РНБО Андрій Парубій, пише "Інтерфакс-Україна".


  "Доручено Кабінету Міністрів України організувати односторонню демаркацію українсько-російського державного кордону, забезпечити його належне інженерно-технічне облаштування відповідно до сьогоднішніх загроз національній безпеці", - повідомив він.

  Доповідаючи про результати засідання, Парубій зазначив: "Серед цих рішень слід відзначити будівництво інженерних споруд уздовж нашого кордону й невідкладні заходи для розвідки щодо нейтралізації диверсантів, які проходять на територію України".

  Він наголосив, що побудова інженерних споруд і демаркація кордону плануються на всіх ділянках українсько-російської кордону, а не лише на тих ділянках, де тривають бойові дії.

  Рішення РНБО вводиться в дію указом Президента України.
  Попередній матеріал
  У Харкові мітингували проти призначення Кернеса головою ОДА
  Наступний матеріал
  РНБО розглядає питання введення воєнного стану на Донбасі - Парубій