Владислав Криклій, міністр інфраструктури
Владислав Криклій, міністр інфраструктури 5 канал

У Дніпрі стартувало будівництво нового аеродрому – Криклій

Читайте по-русски
Перша черга з'єднає майбутній термінал з існуючою злітною смугою на час будівництва нової

В Дніпрі офіційно розпочалося будівництво нового аеродрому: частину старої злітної смуги планують зв'язати з новими інфраструктурними об'єктами до літа 2022 року. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Аеропорт в Дніпрі будуватиме компанія "Альтіс", власне, сьогодні перший день, коли будівництво розпочато офіційно, вже підготовчі роботи. Там є план-графік, за яким це будівництво відбуватиметься. Взагалі, наша мета – це три роки будівництва, в кілька черг будівництво проєкту відбуватиметься", – сказав він.

"Крім цього, відсьогодні розпочато будівництво нового терміналу. День урочистий, але зрозуміло, що кульки там ніхто не запускав, мотузки ніхто не перерізав… Ми хочемо, щоб проєкт рухався. Фінансування в бюджеті закладене – це 1,4 мільярда гривень на цей рік. Звісно, маємо і на наступний рік захищати фінансування. Наша мета – щоб новий термінал був збудований до літа наступного року, і можна було частину старої смуги з новими інфраструктурними об'єктами зв'язати з новим терміналом вже на літо наступного року, а в подальшому завершувати другу і третю черги, щоб це була повноцінна нова смуга для сучасного міжнародного аеропорту у Дніпрі", – додав Криклій.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, в 2021 році Міністерство інфраструктури планує розвивати аеропорти в Дніпрі, Херсоні, Рівному і Вінниці.

Попередній матеріал
Пошкоджені будинки, автівки та лінія електропередач: що відомо про вибух у Боярці – сюжет
Наступний матеріал
Як Львівщина бореться зі стрімким зростанням хворих на COVID-19 – сюжет
Loading...