5 канал

У Держдепі США видали рекомендації щодо поїздок у РФ та Україну

Всі країни у Сполучених Штатах поділили на чотири групи. Україна та Росія – в різних категоріях

Державний департамент США видав рекомендації американцям щодо небезпеки щодо поїздок за кордоном. Так, громадянам Сполучених Штатів порадили їздити до України з обережністю, а от від поїздок до Росії – утриматися. Нові рекомендації включають застереження щодо ризиків у певних країнах світу, повідомляє "УП".

Як стало відомо, у Держдепі США всі країни поділили на 4 групи. До першої потрапили держави, де достатньо дотримуватися стандартних запобіжних заходів. Сюди відносять Австрію, Канаду, Швейцарію, скандинавські країни, всі східноєвропейські держави Євросоюзу, майже всі колишні республіки СРСР (крім України, Росії та Азербайджану) та багато інших.

У другій групі опинилась Україна. Там, за оцінкою Держдепу, необхідна підвищена обережність, зокрема, через загрозу терактів, а також у зв'язку зі "злочинністю і заворушеннями". До цієї ж групи віднесли низку західноєвропейських країн: Німеччину, Велику Британію, Францію, а також зарахували до цієї категорії Бразилію, Індію, Китай, Саудівську Аравію та інші держави.

Росія потрапила до третьої групи держав. Сюди ж віднесено Венесуелу, Кубу, Нігер, Судан, Пакистан, Туреччину та інші країни. Візити до цих країн американцям радять відкласти, а сам список оновити. У Держдепі це пояснюють тим, що у Росії зберігається небезпека тероризму, й американські громадяни там доволі часто зазнають різних утисків.

Четверта група несе потенційну небезпеку для життя американців, кажуть у Держдепі. Там закликають відмовитися від подорожей в Афганістан, Ірак, Іран, Лівію, Північну Корею, Сирію, Сомалі та низку інших держав.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Google запустив віртуальний тур по старовинним церквам Карпат – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У центрі Києва запрацював безкоштовний Wi-Fi – де його шукати, де його знайти
Наступний матеріал
Уоррен Баффет про майбутнє криптовалют: "На них чекає поганий кінець"
Loading...