Тимошенко хоче бути на засіданнях парламенту

  Юлія Тимошенко хоче бути на засіданнях парламенту. Про це вона сьогодні заявила на засіданні фракціїї БЮТ.
  Як повідомив БЮТівець Андрій Кожем`якін, юристи вже вивчають можливість присутності Тимошенко на засіданнях парламенту в гостьовій ложі. Також на зустрічі з депутатами лідерка БЮТ обговорила - як діятиме фракція, після того, як створять нову коаліцію та призначать новий уряд. Зокрема, Тимошенко заявила, що хоче створити так званий "уряд майбутнього". Водночас вона зауважила, що це не буде опозиційний Кабінет Міністрів. У Партії регіонів уже заявили, що не мають нічого проти присутності Тимошенко на парламентських засіданнях. Також регіонали зазначили, що вже звикли до альтернативних урядів.

  Андрій Кожем`якін: "Ми розглядаємо можливість присутності Юлії Тимошенко у гостьовій ложі... якщо вони завтра збираються створити коалицію, БЮТ іде в опозицію і створюємо уряд майбутнього".

  Олександр Єфремов: "Я знаю принаймні два альтернативні уряди. Проц е учора заявила Тимошенко, і ще - Яценюк. От коли всі оппозиціонери створять альтернативний уряд, тоді про це можна говорити. А сегодня обращать вниманеи на действия Тимошенко не столь существенно".

  Попередній матеріал
  Транспортний хаос спричинила негода у Японії
  Наступний матеріал
  НУНС отримала від ПР ультиматум - до кінця дня визначитися щодо коаліції
  Теги: