5.ua

Турчинов: з території Білорусі на Україну ніхто не нападе

  В.о. Президента України Олександр Турчинов заявив, що він абсолютно впевнений у тому, що з території Білорусі ніколи не буде агресії проти України.

  Як заявив Турчинов після зустрічі із президентом Білорусі Олександром Лукашенком, "ніколи третя сторона з території Білорусі не загрожуватиме Україні ".

  Лукашенко, у свою чергу, зазначив, що "навколо Білорусі створено пояс добросусідства більше 100 кілометрів углиб України", який вони “не готові зруйнувати”.

  За словами білоруського лідера, український народ не повинен бачити в білорусів "не те що супротивників, суперників, ви навіть думати так не можете: ми завжди по-братськи, по-людськи ставилися до українців".

  Лукашенко повідомив журналістам, що, якщо між країнами і було якесь непорозуміння, то лише через неправильну проінформованість з тих чи інших питань.

  Як повідомила прес-служба Президента України, під час зустрічі, яка відбулася сьогодні у місті Лясковічі Гомельської області, сторони обговорили питання активізації двостороннього співробітництва в економіці: у транспортній, енергетичній сферах, висловилися за необхідність створення спільних підприємств, заявили про важливість збільшення обсягів двосторонньої торгівлі.

  Фото: БелТа

  Попередній матеріал
  МЗС занепокоєне ситуацією у Придністров’ї
  Наступний матеріал
  Керрі не повертається до США, а залишається в Європі
  Теги:
  Loading...