Фото facenews.ua

Турчинов обговорив з Меркель хід антитерористичної операції та майбутні вибори президента України

  В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов у телефонній розмовів канцлеру Німеччини Ангелі Меркель про проведення антитерористичної операції в східних регіонах.


  Сторони також обговорили ситуацію на Півдні та Сході країни, а також про підготовку до президентських виборів, запланованих на 25 травня та активізацію двосторонньої співпраці.

  "Ми готові спілкуватися з тими людьми на Сході, які згодні обговорювати свою позицію, але дискусії з тими, хто піднімає і використовує зброю проти громадян України - неможливі", - цитує Турчинова прес-служба президента .

  За його словами, зараз відпрацьовуються зміни до Конституції, які передбачають кроки з децентралізації влади, щоб "регіони отримали більшу самостійність".

  Турчинов також зауважив, що антитерористична операція проводиться виключно проти терористів і диверсантів, які зі зброєю в руках захоплюють заручників, вбивають і тероризують цивільне населення на Сході.

  "Повільний хід антитерористичної операції пов'язаний з тим, що ми прагнемо забезпечити безпеку громадян і не допустити жертв серед цивільного населення", - пояснив в.о. президента.

  Обговорюючи питання проведення виборів 25 травня, Турчинов наголосив, що мета влади - провести чесні та прозорі вибори.

  "Реальні складнощі можуть бути тільки в Автономній республіці Крим, де вибори блокує окупаційний контингент російських Збройних сил", - сказав він, пояснивши, що на адміністративному кордоні з Кримом будуть створені додаткові ділянки, щоб "громадяни України мали можливість проголосувати".

  У свою чергу , Меркель зазначила, що Німеччина повністю підтримує Україну і готова всіляко допомагати для врегулювання проблем.
  Попередній матеріал
  ПриватБанк призупиняє роботу відділень в східних областях
  Наступний матеріал
  Льотчика, захопленого сепаратистами поблизу Слов’янська, звільнено з полону
  Теги:
  Loading...