ПриватБанк призупиняє роботу відділень в східних областях

  ПриватБанк призупиняє роботу відділень та терміналов самообслуговування у Донецькій та Луганській областях. 


  Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку. 

  Обмеження введені у зв’язку із загрозою для життя співробітників і клієнтів у регіонах України з підвищеною криміногенною обстановкою, пояснили у ПриватБанку. 

  "Зокрема, призупинено роботу інкасаторів, приймання готівки через термінали самообслуговування та робота відділень", - йдеться у повідомленні прес-служби. 

  В той же час у клієнтів банку буде забеспечений доступ до рахунків через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки. Також можна звертатися до будь-яких відділень ПриватБанку в сусідніх, більш спокійних областях.

  Співробітників ПриватБанку в усіх регіонах України проінструктовано обслуговувати клієнтів із Донецької та Луганської областей максимально якісно, швидко і, за можливості, без черги, запевняють у банку. 

  "Ми переходимо на особливий режим роботи в Донецькій і Луганській областях. У нинішніх умовах ми не можемо та не маємо права змушувати людей ходити на роботу в Донецькій і Луганській областях, коли у відділення банку вриваються люди зі зброєю, у містах захоплюють автомобілі інкасації та викрадають гроші, - повідомляє прес-служба ПриватБанку. 

  Попередній матеріал
  Чільник ОБСЄ полетить до Москви - говорити з Путіним про Україну
  Наступний матеріал
  Турчинов обговорив з Меркель хід антитерористичної операції та майбутні вибори президента України
  Теги: