5.ua

Льотчика, захопленого сепаратистами поблизу Слов’янська, звільнено з полону

  Льотчика вертольоту Мі-24 Збройних Сил України капітана Євгена Краснокутського, який в ніч на 2 травня здійснював повітряне патрулювання в районі Слов’янська та був збитий сепаратистами, звільнено з полону.


  Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  На даний час офіцер перебуває у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Стан його здоров’я лікарі характеризують як задовільний.

  Також у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону знаходяться тіла п’яти пілотів, які загинули внаслідок обстрілу бойовиками вертольотів Збройних Сил України, три із них проходять ідентифікацію.

  Нагадаємо, що у ніч на 2 травня в районі міста Слов’янськ Донецької області було збито два вертольоти Мі-24 Збройних Сил України, які здійснювали повітряне патрулювання у визначеному районі. Бойові машини було збито невідомими особами з використанням переносних зенітних ракетних комплексів (ПЗРК). В результаті обстрілу декілька військовослужбовців Збройних Сил України загинуло, один отримав поранення.

  Крім того, пострілами зі стрілецької зброї було пошкоджено вертоліт Мі-8 армійської авіації Збройних Сил України. В цьому випадку жертв немає, поранено одного військовослужбовця.

  Факт використання проти Збройних Сил України ПЗРК яскраво засвідчив, що проти військовослужбовців на Донеччині діють далеко не “мирні протестувальники”, а добре підготовлені та озброєні професійні диверсійні групи, які шляхом здійснення терористичних актів та диверсій намагаються дестабілізувати обстановку.
  Попередній матеріал
  Турчинов обговорив з Меркель хід антитерористичної операції та майбутні вибори президента України
  Наступний матеріал
  Одеські євреї приготувалися до евакуації з міста - Jerusalem Post
  Теги: