Секретар РНБО Олександр Данилюк
Секретар РНБО Олександр Данилюк 5 канал

Тука вважає, що Данилюк – найбільша помилка нової команди

Читайте по-русски
Раніше Данилюк в особистій розмові казав "какой Донбас?", а тепер бравурно їздить у машині на передовій, розповів Тука

В ефірі "5 каналу", в програмі "Інформаційний вечір" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука оцінив, яка рефлексія у нової команди й секретаря РНБО щодо подій на передовій. 

Тука також прокоментував візит Данилюка на Донбас і його негативні висловлювання щодо автомобіля "Варта" на передовій: "Не завадило б міністру Данилюку поїздити на цих військових автомобілях ще тоді, коли він очолював міністерство фінансів і безпосередньо виділяв кошти. А не зараз, в модних окулярах розповідати, які машини. Мені важко це коментувати, бо я особисто знаю набагато більше про роботу Данилюка на посаді міністра фінансів, коли ми в одному уряді працювали, про його ставлення до Збройних сил, взагалі до Донбасу. Коли двічі в очі він мені заявляв: "Какой Донбас, отстань со своім Донбасом, туда сталько дєнєг нада", і зараз такий такий бравурний мачо. Я вважаю, що це одна з найбільших кадрових помилок нового президента".

Тука також прокоментував висловлювання Зеленського про те, що Росія має відновити вплив на бойовиків, аби ті менше стріляли.

На запитання ведучої, чи це провокація, чи нерозуміння ситуації, Тука сказав: "Це нефаховість. Нічого в цьому дивного немає. Я просто вважав би за доцільне, перш ніж висловлювати точку зору президента держави, все-таки отримувати певні фахові консультації. Я чудово розумію, що будь-яка людина не може бути обізнаною в будь-яких питаннях. Але коли ти кажеш, що Росія втратила контроль над своїми бандформуваннями, – це вже помилка просто стратегічного рівня. Бо ніхто нічого не втратив. І всі підвищення інтенсивності обстрілу України – це здійснюється виключно за прямими вказівками з Ростова. І не розповідати, що це випадковість, і що нібито росіяни хочуть миру, але бойовики вийшли з-під контролю".

Як повідомляв 5.UA, 31 травня 2019 року Данилюк повідомив, як будуть відбуватися переговори з Росією

Попередній матеріал
"Розслаблятися не можна": на Маріупольському напрямку журналісти годину чекали припинення ворожого вогню
Наступний матеріал
Підпалив себе під час сесії міської ради: у Бердичеві підприємець облився бензином – подробиці
Loading...