ЦВК прийняла до розгляду протоколи скандальної ОВК №223

  Оригінали протоколів скандального столичного окружкому №223 - прийняла до розгляду Центральна виборча комісія. Але остаточні результати волевиявлення ще не оголошені.

  Члени ОВК встигли у відведений ЦВК термін перерахувати результати голосування на 12-ти дільницях. В результаті переміг самовисуванець Віктор Пилипишин. Утім, на думку голови ОВК, перерахунок голосів спотворив результати голосування. Свої думки щодо результатів висловили також учасники перегонів і голова ЦВК, Володимир Шаповал.

  Юрій Левченко, кандидат в народні депутати від ВО "Свобода": "Коли в середньому на кожній дільниці було зіпсовано по 20-30, максимум 40 бюлетенів - в цих дільницях, де перераховували, в середньому було зіпсовано 250-300 бюлетенів, що є очевидним моментом фальсифікації".

  Андрій Лісовський, довірена особа Віктора Пилипишина: "Хочу наголосити, що по відношенню до Віктора Пилипишина застосовувались технології не лише під час виборчої кампанії, але і після того, як вже були, фактично, проведені вибори і було здійснено волевиявлення".

  Володимир Шаповал, голова ЦВК: "Якщо навіть буде прийнято рішення взяти до розгляду і до опрацювання цей матеріал, який там називається протокол чи як завгодно - колеги, мабуть, будуть висловлюватись більш різко - це не означатиме, що сьогодні цифри, скажімо, які ми бачимо на моніторі, є рішенням Центральної виборчої комісії".

  Попередній матеріал
  Машина українських учасників ралі "Дакар" зазнала ушкоджень під час тестів
  Наступний матеріал
  Суд відхилив позов опозиції по ще одному скандальному окрузі - 197-му
  Теги: