Суд відхилив позов опозиції по ще одному скандальному окрузі - 197-му

  Порушення Центральною виборчою комісією прав опозиційного кандидата в народні депутати Леоніда Даценка київський Апеляційний адміністративний суд не знайшов.

  Після годинного перебування у нарадчій кімнаті, колегія суддів вирішила відмовити у задоволенні позову кандидата у депутати від "Батьківщини" Леоніда Даценка. У рішенні суду йдеться про те, що постанова ЦВК, яка визнає неможливість встановити результати виборів у 5-ти проблемних округах, зокрема, і в 197-му, не містить рішення про проведення повторних виборів народних депутатів, а відтак - немає й невизнання Даценка переможцем у цьому окрузі.

  Ярослав Мамчур, головуючий суддя: "Постанова ЦВК від 5.11.2012 року номер 1931 не містить рішення про призначення повторних виборів у народні депутати України та не є правовою підставою для їх проведення. А тому не породжує, не змінює та не припиняє прав, обов`язків позивача, як субєкта виборчого процесу. А відтак - не порушує їх".

  Леонід Даценко, кандидат в народні депутати по ВО №197: "Ми розуміємо, що рішення, які приймають у судових кімнатах, уже давно прийняті в одному кабінеті на Банковій. Каток нинішньої влади спрацьовує і надалі. І ми не зупинемося, ми будемо подавати скаргу у Вищий апеляційний суд. Хоча надії на справедливе вирішення - саме щодо юридичних моментів - дуже складно чекати".

  Попередній матеріал
  ЦВК прийняла до розгляду протоколи скандальної ОВК №223
  Наступний матеріал
  На диктант національної єдності до Нацрадіо прийшли лише опозиціонери [відео]
  Теги: