Машина українських учасників ралі "Дакар" зазнала ушкоджень під час тестів

  Все менше і менше часу лишається до початку тридцять четвертого за ліком трансконтинентального марафону "Дакар". Він стартує із столиці Перу, Ліми, п’ятого січня. Тож нині в учасників ралі-рейду активна фаза підготовки. Контрольні тести дакарівського прототипу "Міцубісі-Л200" провела і українська команда "Сікст Юкрейн".

  Він повернувся із Перу вщент розбитим. Понад пів-року провів у боксах. І ось тепер - помаранчевий "Міцубісі" в Олешківських пісках – на завершальному тренуванні перед "Дакаром".

  Повернувшись із головного ралі-рейду сезону механіки команди "Сікст Юкрейн" повністю розібрали автомобіль і, фактично, відбудували його заново. Глобальних змін в конструкції не відбулося. А от під капотом прототипу "Міцубісі-Л200" забилося нове серце.  В автомобілі, який любовно називають "рижиком", з’явився чотирилітровий двигун потужністю близько трьохсот кінських сил. Тож тепер виконати завдання, поставлені на "Дакар", має стати простіше. 

  Тести майже завершені. І механіки команди, і її пілот Вадим Нестерчук задоволені – машина їде, як треба. І ось – швидкісна пряма лісовою стежкою, авто на секунду втрачає керованість і, мовою гонщиків, "ловить дах". В салоні – нервовий сміх.

  З очевидних ушкоджень – капот, переднє і заднє крила, дах та лобове скло. І все б нічого, якби вже шістнадцятого листопада автомобіль не потрібно було б відправляти до Перу. В іншому разі - участь "Сікст Юкрейн" в "Дакарі-2013" закінчиться, так і не розпочавшись. Тож, механікам нічого не лишається, як творити дива.  

  Попередній матеріал
  Кличко і Вах провели офіційну процедуру зважування
  Наступний матеріал
  ЦВК прийняла до розгляду протоколи скандальної ОВК №223
  Теги: