Facebook / Crimean Human Rights Group

"Ціна" щодень зростає: адвокат пояснив, чому РФ не погоджується на обмін Сенцова

"Будь-який обмін, на який погодиться Росія, буде прийнятним",– каже захисник українця

Олег Сенцов – це предмет торгу для Росії. Про таке в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заявив адвокат політв’язня Дмитро Дінзе. 

"Побутує така думка, що чим більше акцій проводиться, чим більше галасу нагнітається довкола Олега Сенцова, тим більшу ціну буде просити і більшу вигоду може отримати Росія, виходячи з обміну. Тому це такий собі варіант торгівлі людською долею – у цьому випадку для Росії", – зазначив правозахисник.

Щодо можливих варіантів повернення Олега Сенцова в Україну потрібно розглядати всі можливі варіанти, каже Дінзе.

"Я цілком припускаю будь-який варіант, який може бути запропонований як українською стороною, так і російською. Можна, як пропонувалося, і кілька осіб обміняти на Сенцова та Кольченка, і одну людину пропонували. Будемо чекати на результати…Будь-який обмін, на який погодиться Росія, буде прийнятним", - уточнив він.

Крім того, адвокат розповів про умови утримання українського режисера та стан його здоров'я.

"Стан його здоров'я стабільний. До нього щодня приходять лікарі. Приходили й представники прокуратури. У камері, де він перебуває, стабілізувалася температура. Там була достатньо низька температура у +16 градусів. Зараз все нормально. Відповідно, його стан задовільний", – зазначив Дінзе.

Адвокат також додав: "Олег попросив обігрівач та телевізор в камеру, якщо це буде можливо. Я поставив запитання про ці два предмети, однак відповіді не отримав".

Детальніше дивіться у відео: 

Нагадаємо, Олега Сенцова російські силовики затримали чотири роки тому в Криму за сфабрикованими звинуваченнями у підготовці терактів та засудили до 20 років ув'язнення.

Попередній матеріал
Договірні матчі: Аваков розповів про масштаби футбольної корупції
Наступний матеріал
Для Німеччини абстракція, для Естонії – конкретика: головний аргумент Таллінна у боротьбі проти агресії РФ
Loading...