New York Times
New York Times Еlestimulo

"Це завжди делікатна проблема": У New York Times пояснили мапу зі "спірним" Кримом

Представники видання кажуть, що така карта не свідчить про підтримку позиції РФ і повністю відповідає поточній ситуації у Криму

Американське видання The New York Times, яке раніше опублікувало мапу, де Крим позначено тим самим кольором, що й Росія, а сам півострів називають "спірною територією у складі Росії", заявило, що така інтерпретація подій відповідає стандартам видання і не означає визнання позиції РФ у цьому питанні. Про це заявив представник газети Даніель Родес Ха, передає УНІАН.

"The New York Times дотримується послідовного підходу до позначення на карті території, яка є спірною, окупованою або з якихось причин дискусійною. Це завжди є делікатною проблемою. Ми вважаємо, що наша карта і наша історія дали чіткий і точний опис ситуації у Криму", – зазначив Родес Ха.

Він також додав: "Що стосується карти, то Крим був чітко позначений як спірна територія. Цей підхід з точки зору змісту жодним чином не передбачає прийняття російської позиції. Якщо б статус і майбутнє регіону не оскаржувалися, ми б взагалі не писали цю історію".

За словами представника видання, New York Times широко висвітлювала Україну і ситуацію в Криму.

Довідка: раніше американська щоденна газета New York Times опублікувала карту, на якій окупований Крим позначений тим самим кольором, що й територія Росії, і підписаний як "спірна територія" (disputed). В українському МЗС на таку публікацію гостро відреагували та нагадали: "Крим – не "спірна" територія… Окупант відомий – РФ". 

Карта, "Нью-Йорк Таймс"
Карта, "Нью-Йорк Таймс"Фото nytimes.com

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На лісничого та його сина-депутата, які вбили рідкісну рись у Карпатах, відкрито кримінальну справу
Наступний матеріал
Інфографіка: НАБУ оприлюднило "паливну схему" на 150 млн в Міноборони
Loading...