Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

"Це просто смішно виглядає" – Климпуш-Цинцадзе про можливі санкції РФ проти України

"Які санкції проти країни, яка стала жертвою її агресії?", – дивується віце-прем'єр-міністр

Заяви Російської Федерації щодо застосування санкцій проти України Іванна Климпуш-Цинцадзе назвала смішними. Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України відзначила, що Росія постійно створює перешкоди нашій державі: починаючи з незаконного захоплення Криму, та завершуючи забороною транзиту через РФ української продукції і створенням торгівельних перешкод

"Вона весь цей час створює додаткові… хочете назвемо це "санкції", або назвемо це просто як є: а це атака на суверенну незалежну країну, агресивна атака, і порушення всіх правил міжнародного співжиття. І тому, ще однією санкцією більше, санкцією менше... Росія просто смішно виглядає. Які санкції проти країни, яка стала жертвою її агресії?", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

У липні російські ЗМІ розтрубили, що уряд країни-агресора почав підготовку указу про санкції проти фізичних і юридичних осіб України. Повідомлялося, що в український санкційний список потраплять кілька сотень ФО і близько ста ЮО. Санкції немовбито передбачатимуть блокування активів учасників списку в РФ та заборону на виведення капіталу.

Попередній матеріал
Під Києвом автобус із дітьми вилетів у кювет – водій заснув і проїхав через зустрічну смугу
Наступний матеріал
Швидкість – як аргумент: з’явилося нове відео польоту українського Су-27 у Великій Британії
Loading...