Сергій Таран, депутат "Європейської солідарності"
Сергій Таран, депутат "Європейської солідарності" 5 канал

Це підстава, щоб США почали копати факти – політолог про заяву Дубінського

Читайте по-русски
Свідчення екс-"слуги" ще не є істиною, вважає Сергій Таран

Заява підсанкційного депутата Олександра Дубінського про те, що до публікації так званих "плівок Порошенка-Байдена" причетний Офіс президента, може стати приводом, аби американське правосуддя почало відповідне розслідування. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав політолог, депутат Київради від "Європейської солідарності" Сергій Таран.

Він прокоментував заяву екс-"слуги" Олександра Дубінського та оцінив, наскільки правдивою може бути така інформація – адже Дубінського вже багато разів ловили на розповсюдженні відвертої брехні.

"Звісно, це ще не є істиною, але точно є підставою, щоб почати розслідування, копати факти. Для американського правосуддя, воно ж не українське нинішнє правосуддя – воно американське. Якщо людина, яку звинувачують у втручанні в американські вибори, здає подільників і говорить, хто з ним брав участь – вони що, будуть на це просто дивитися і слухати? Зрозуміло, що вони вчинятимуть якісь дії. Вони розумітимуть, що хтось в Офісі президента – це щонайменше – безпосередньо стоїть за втручанням в американські вибори. Коли вони будуть дізнаватися про це, як гадаєте, чи дуже буде багато бажання у Байдена подзвонити Зеленському?", – зазначив він.

"По суті, це все означає, що всі ті фейки і скандали, які відбуваються вже рік не лише навколо цієї справи, а й навколо інших справ, вони мають одне джерело. І це джерело – Офіс президента. Про це говорить один з учасників", – сказав Таран.

"А є й інші свідчення від Гео Лероса, який вказує, що там є головна фабрика всіх фейків і провокацій, які відбуваються в українській політиці за останній рік. Це великий скандал, і цей скандал матиме для України сумні наслідки – він показує світові, що Україна не має не те що інтересів у зовнішній політиці, а що заради особистих інтересів у Зеленського готові забути про інтереси країни. Нам зараз дуже потрібна підтримка і Сполучених Штатів, і Європейського Союзу – як вони нас підтримуватимуть, коли вони почують оце все навіть не від опозиції, а від безпосередніх свідків і учасників провокацій?", – додав депутат.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 15 березня скандально відомого народного депутата Олександра Дубінського виключили зі складу президентської партії "Слуга народу".

Попередній матеріал
Справа "Роттердам+": Вищий антикорсуд утретє підтвердив законність закриття провадження
Наступний матеріал
У Дніпрі затримали підозрюваного у шпигунстві на користь "ДНР"
Loading...