Тривають, останні цього року, масштабні навчання ЗСУ (репортаж)

  Знайти та перемогти - у Миколаєві на полігоні Широкий лан тривають останні цього року масштабні навчання Збройних сил. У них взяли участь понад тисячу вояків підрозділів швидкого реагування, які подолали більш як 400 кілометрів, аби дістатися до місця навчань.

  Наталя Новікова - єдина жінка на цих навчаннях і також - єдина у своїй бригаді, хто має кваліфікацію інструктора-парашутиста. З чоловіком удвох вони присвятили життя армії, але на відміну від своєї другої половини, Наталя зброї у руках не тримає, вона - медик. Уже котрий рік поспіль жінка бере участь у тренуваннях, завжди готова прийти на допомогу пораненим.

  За легендою, сили противника порушили кордон України. Проти ворога кинули добре натренованих  десантників аеромобільної та механізованої бригад. У навчаннях беруть участь найкращі вояки з`єднань швидкого реагування. Командири бригад кажуть - на перемозі уявного ворога навчання не закінчуються, попереду - ще перевірка десантників на знання теорії ведення бою.

  На тлі загальної кризи воякам пощастило - усі використані боєприпаси дісталися їм ще з радянських запасів. Хоча армійське керівництво нарікає - 2-х мільйонів гривень, виділених на ці навчання, замало, щоби провести їх на належному рівні.  

  Комісія залишилася задоволеною влучністю стрілків - чи не всі мішені були уражені, уявного противника - подолано. Остаточні результати останніх цього року навчань оголосять у четвер.

  Оксана Сегень, Євген Мінаков, Миколаїв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати помилково атакували військовий корабель
  Наступний матеріал
  Відктрито виставку пінопластових кандидатів у президенти (репортаж)
  Теги: