Сомалійські пірати помилково атакували військовий корабель

  Сомалійські пірати помилково атакували французький військовий корабель. Про це виданню "Фігаро" повідомив представник французького війського відомства.
  Напад стався минулої ночі за півтисячі кілометрів від Африканского рога. Плавбазу "Сомма" пірати атакували на двох катерах. Вони підійшли до борту корабля і обстріляли його з автоматів Калашникова. За словами військових, розбійники прийняли плавбазу ВМФ за цивільний суховантаж. Французьким морякам вдалося схопити п`ятьох нападників. Поранених та вбитих немає.  

  Крістоф Празюк, прес-секретар Об`єднаних штабів збройних сил Франції: "Серед ночі судно атакували два катери. Пірати, очевидно, вирішили, що перед ними торговельне судно, але швидко зрозуміли, що "Сомма" поводиться зовсім не схоже на інші торговельні судна. Наприклад, не намагається тікати, а навпаки - рушає уперед на піратів. Тоді вже корсари розвернулись, і кинулися навтьоки, намагаючись утекти. Наш корабель почав переслідувати один із піратських катерів, і через годину зміг його зупинити".

  Попередній матеріал
  Названо Нобелівських лауреатів з хімії
  Наступний матеріал
  Тривають, останні цього року, масштабні навчання ЗСУ (репортаж)
  Теги: