Відктрито виставку пінопластових кандидатів у президенти (репортаж)

  Кандидати у президенти із пінопласту. У Києві відкрили виставку восьми скульптур, прототипами яких були політичні діячі. До кінця осені відвідувачів галереї проситимуть проголосувати за одного з кандидатів. Після оприлюднення результатів такого "народного волевиявлення", політичні скульптури обіцяють розпродати. А гроші, отримані від продажу, витратити на благочинність.

  Марія Коренюк, 5 канал: "Вони з`єднані одним ланцюгом зобов`язань перед народом. Білі та пухнасті - політики з пінопласту - розпочинають боротьбу за пост Президента України".

  Кандидати - усі, як один. На однакових постаментах, однаково вдягнені у давньоримські тоги. Різняться лише жестами. Скульптор Олександр Олексєєв розповідає: за політичними рухами протягом двох місяців спостерігав з телеекранів.

  Чинний Президент України із натовпу конкурентів виділяється лише пропорціями тіла. Автор зробив йому голову меншу за інших. Виправдовується: це ненавмисно. 

  До кінця осені лялькові політики мандруватимуть різними галереями столиці. Хто з них переможе - стане відомо 25 листопада. А вже за тиждень їх виставлять на аукціон. Гроші від продажу пінопластових скульптур передадуть Київському інституту клінічної радіології.  

  На придбання необхідного обладнання треба назбирати сто п`ятдесят тисяч доларів. Організатори сподіваються, поціновувачі на політичних лідерів грошей не пошкодують.  

  Марія Коренюк, Юрий Усік, 5 канал

  Попередній матеріал
  Тривають, останні цього року, масштабні навчання ЗСУ (репортаж)
  Наступний матеріал
  У НаУКМА відкрили виставку світлин "Червона рута"
  Теги: