112.ua

Тристороння контактна група провела відеоконференцію: поставлено питання про зрив Рамкової угоди

  Переговори проходили за участі представників ОРДО та ОРЛО

  Надвечір вівторка, 11 жовтня, тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі провела відеоконференцію. Про це повідомила прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

  "Зараз проходить відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участі представників окремих районів Донецької та Луганської областей", – заявила прес-секретар Кучми.

  "Українська сторона жорстко поставила питання про зрив Рамкового рішення про розведення сил і засобів з боку ОРЛО. Зокрема, в районі Станиці Луганській, а також про недотримання режиму тиші і взятих на себе зобов'язань в рамках Мінських домовленостей з боку ОРДЛО", – зазначила Оліфер.

  Крім того, вона повідомила, що українська сторона наполягає на постійному моніторингу в місцях розведення сил і засобів спостерігачами СММ ОБСЄ.

  "Окремо Україна поставила питання звільнення заручників. Ми звернулися до російської сторони з вимогою звільнити українського журналіста Романа Сущенка", – повідомила речниця Кучми.

  Як повідомлялося, 29 вересня представники ОРДЛО зірвали заплановану відеоконференцію Тристоронньої контактної групи. Нагадаємо, у вересні у Мінську сторони підписали рамкове рішення про розведення сил на трьох ділянках по лінії зіткнення.

  Попередній матеріал
  Жодної декларації: чому міністрам не вдається "подружитися" із системою е-декларування
  Наступний матеріал
  "Це те, про що ми мріяли": Порошенко розповів про рекордний профіцит місцевих бюджетів

  "Дуже складні переговори": у Мінську збирається Тристороння контактна група

  Оліфер повідомила, що представники ОРДЛО зірвали затрашню відеоконференцію Тристоронньої контактної групи