тристороння контактна група ZN.ua

Оліфер повідомила, що представники ОРДЛО зірвали затрашню відеоконференцію Тристоронньої контактної групи

  Запланована на п'ятницю, 30 вересня, відеоконференція Тристоронньої контактної групи із запрошенням представників ОРДЛО не відбудеться у зв'язку з відмовою представника ОРДО

  Про це повідомила прес-секретар представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  "За взаємною домовленістю учасників Тристоронньої контактної групи на завтра, 30 вересня, було заплановано проведення засідання Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції з запрошенням представників ОРДЛО. Тема зустрічі - хід імплементації рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. Однак скайп-зустрічі не відбудеться в зв'язку з відмовою представника ОРДО", - написала Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

  Вона нагадала, що пункт №5 рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів передбачає можливість проведення зустрічі в режимі відеоконференції "з метою негайного припинення порушення цього рамкового рішення".

  Вона підкреслила, що українська сторона продовжує наполягати на проведенні такої зустрічі в режимі відеоконференції. "Якщо ця відеоконференція не відбудуться, то 5 жовтня 2016 року на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона поставить питання порушення режиму тиші з боку ОРДЛО як головне, - додала Оліфер.

  Попередній матеріал
  У чотирьох областях України виявлено і вилучено 159 літрів сурогатного алкоголю
  Наступний матеріал
  Ситуація у зоні АТО: ворог веде вогонь по всіх напрямках

  У Мінську почалися переговори безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи

  Тристороння контактна група закликала сторони до дотримання режиму припинення вогню