Facebook / За Чай.com

Тренд на несистемного кандидата: експерт розповів про спільну тенденцію на виборах у різних країнах світу

Європейський і світовий тренд на несистемного кандидата – це не український винахід, ми не перші. Але ми вперше очолили цей тренд

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" генеральний директор агенції "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко розповів про тренди і гасла передвиборчої кампанії.

"Стосовно пана Зеленського можна сказати, що це європейський і світовий тренд на несистемного кандидата. Це не український винахід, ми не перші. Але ми вперше очолили цей тренд. Я думаю, що Україна в цьому плані увійде в підручники", – заявив експерт.

"Він (Зеленський – ред.) більшою мірою відповідає виборцям, які, м'яко кажучи, не підтримували Майдан. Але я б не сказав, що він проти всіх. Для людей, які за нього голосують, всі, хто був при владі весь цей час, вони однакові. Тобто вони протиставляють не всім, а для них всі – це те ж саме", – пояснив Мартиненко.

Він також додав, що основна електоральна база Зеленського – аж ніяк не молодь, а Low middle class – нижчий середнього класу. А таких людей в країні дуже багато.

Попередній матеріал
Під Луцьком колишній поліцейський спричинив смертельну ДТП
Наступний матеріал
Зустріч президентів України, Литви й Польщі з литовсько-польсько-українською бригадою у Любліні – відео

Президентські вибори-2019: з'явилися нові дані соцопитування

Партія Зеленського "Слуга Народу" коливається між проросійським і олігархічним впливами – Чорновіл

Вакарчук про Зеленського: нечесно закликати до боротьби з олігархами, коли сам з ними пов'язаний

КВУ: серіал "Слуга народу-3" – передвиборча агітація, яку має оплатити Зеленський