Максим Жорін, керівник центрального штабу Нацкорпусу
Максим Жорін, керівник центрального штабу Нацкорпусу 5 канал

Треба дати армії змогу воювати і захищати, а не терпіти – Жорін

Читайте по-русски
Зеленський та його оточення мають припинити розмови про "всеохопне перемир'я", вважає керівник центрального штабу Нацкорпусу

Президент Володимир Зеленський має дозволити українській армії захищатися і воювати, аби вона могла адекватно захистити країну в нинішній ситуації і припинити постійно говорити про перемир'я, яке не працює. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав керівник центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін.

"Стосовно Збройних сил – якщо ми справді хочемо, щоб вони нас сьогодні мали змогу захистити в тій ситуації, в якій ми перебуваємо, то в першу чергу сьогодні Зеленський та його оточення мають припинити нести цю маячню про всеохопне перемир'я та тишу, яка в нас начебто є, але якої насправді не було майже жодного дня", – зауважив він.

"Повернути на фронт знову снайперські групи, повернути на фронт розвідку, аеророзвідку. Ба більше, повернути їх так, щоб вони в максимальному режимі виконували свої завдання. На бойові позиції повернути сьогодні всю артилерію, яка там має стояти – бо перед нами сьогодні загроза", – вважає Жорін.

"Ворог уже прийшов, і чекати більше немає чого. Чого ми ще чекаємо? Коли знесуть першу лінію оборони? Ми маємо дати змогу армії воювати та захищати, а не терпіти те, що відбувається", – наголосив керівник центрального штабу Нацкорпусу.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, за інформацією вітчизняної розвідки, Росія зосередила понад 40 тисяч військовослужбовців на східному кордоні України і понад 40 тисяч військовослужбовців в окупованому Криму. На початку місяця українські військові відзвітували, що окупанти готують масштабні провокації й можуть ввести бойовиків углиб України.

На думку президента Володимира Зеленського, стягненням військ до кордонів України Росія намагається залякати західні держави і перевірити, чи підтримають нашу країну іноземні партнери.

 

Попередній матеріал
В Україні необхідно проводити навчання із запровадження воєнного стану – експерт
Наступний матеріал
Рада не підтримала штрафи за порушення самоізоляції та звільнила випускників від ЗНО – включення
Loading...