Трамп стає на бік Росії у своїх заявах щодо України – NYT

Бажання Президента США покращити відносини з Москвою безпосередньо впливає на його ставлення до російської агресії проти України

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп сумнівається в тому, що Москва дійсно підтримує проросійських бойовиків, які ведуть війну на Сході України. Тим самим він фактично стає на бік президента Росії Володимира Путіна, який вже довго заперечує участь РФ у війні із сусідньою країною, передає DT.UA із посиланням на статтю видання New York Times.

Автор матеріалу нагадує – за словами Трампа, його зовсім не насторожує, що загострення боїв на українському Донбасі сталося всього через день після його телефонної розмови з Путіним. Крім того, 45-й президент США сказав, що нібито "ніхто не може сказати точно", з ким воює українська армія.

"Вони лояльні сили. Ми не знаємо, чи хтось керує ними, чи вони некеровані. Здається, що саме так і є. Ми з'ясуємо. Я здивуюся, але ми побачимо", – заявив Трамп під час інтерв'ю в ефірі Fox News.

Оглядач пише, що ці останні коментарі президента США вказують на те, що його бажання покращити відносини з Росією безпосередньо впливає на його ставлення до російського вторгнення в Україну, відбиватися від якого українських солдатів навчають, зокрема, й американські військові.

Москва заперечує свою причетність до конфлікту, який триває вже три роки, попри всі переконливі докази того, що вона відправляє в сусідню країну бойові групи і зброю, наголошує журналіст.

Під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком Трамп сказав, що бажає працювати з Києвом і Москвою для вирішення конфлікту. Але при цьому він зауважив, що хоче "відновити мир вздовж кордону", в той час як насильство зараз відбувається на українській території.

Дивіться також фото на тему:

Інавгурація 45-го Президента США Дональда Трампа

/
Натовп перед будівлею Капітолію у Вашингтоні
/
Дональд Трамп
/
Урочисті постріли з гармат
/
Натовп перед будівлею Капітолію у Вашингтоні
/
Дональд Трамп
/
Натовп перед будівлею Капітолію у Вашингтоні
/
Дональд Трамп
/
Попередник Трампа Барак Обама
/
Дональд Трамп
/
Дональд Трамп
Дональд Трамп
/
Дональд Трамп
Дональд Трамп
/
Дональд Трамп

Попередній матеріал
Медики створили революційний рідкий контрацептив для чоловіків
Наступний матеріал
ЗМІ повідомляють про загибель ватажка бойовиків "Гіві"

Трамп заявив, що "не знає Путіна і не має ніяких справ у Росії"

Тимошенко розповіла подробиці про "коротку зустріч" з Трампом у США

У Палаті представників США закликали Трампа надати Україні летальну зброю