Фото із відкритих джерел

Трамп стає на бік Росії у своїх заявах щодо України – NYT

Бажання Президента США покращити відносини з Москвою безпосередньо впливає на його ставлення до російської агресії проти України

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп сумнівається в тому, що Москва дійсно підтримує проросійських бойовиків, які ведуть війну на Сході України. Тим самим він фактично стає на бік президента Росії Володимира Путіна, який вже довго заперечує участь РФ у війні із сусідньою країною, передає DT.UA із посиланням на статтю видання New York Times.

Автор матеріалу нагадує – за словами Трампа, його зовсім не насторожує, що загострення боїв на українському Донбасі сталося всього через день після його телефонної розмови з Путіним. Крім того, 45-й президент США сказав, що нібито "ніхто не може сказати точно", з ким воює українська армія.

"Вони лояльні сили. Ми не знаємо, чи хтось керує ними, чи вони некеровані. Здається, що саме так і є. Ми з'ясуємо. Я здивуюся, але ми побачимо", – заявив Трамп під час інтерв'ю в ефірі Fox News.

Оглядач пише, що ці останні коментарі президента США вказують на те, що його бажання покращити відносини з Росією безпосередньо впливає на його ставлення до російського вторгнення в Україну, відбиватися від якого українських солдатів навчають, зокрема, й американські військові.

Москва заперечує свою причетність до конфлікту, який триває вже три роки, попри всі переконливі докази того, що вона відправляє в сусідню країну бойові групи і зброю, наголошує журналіст.

Під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком Трамп сказав, що бажає працювати з Києвом і Москвою для вирішення конфлікту. Але при цьому він зауважив, що хоче "відновити мир вздовж кордону", в той час як насильство зараз відбувається на українській території.

Дивіться також фото на тему:

Інавгурація 45-го Президента США Дональда Трампа

Натовп перед будівлею Капітолію у Вашингтоні
Дональд Трамп
Урочисті постріли з гармат
Натовп перед будівлею Капітолію у Вашингтоні
Дональд Трамп
Натовп перед будівлею Капітолію у Вашингтоні
Дональд Трамп
Попередник Трампа Барак Обама
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Дональд Трамп
Дональд Трамп

Попередній матеріал
Медики створили революційний рідкий контрацептив для чоловіків
Наступний матеріал
ЗМІ повідомляють про загибель ватажка бойовиків "Гіві"

Трамп заявив, що "не знає Путіна і не має ніяких справ у Росії"

Тимошенко розповіла подробиці про "коротку зустріч" з Трампом у США

У Палаті представників США закликали Трампа надати Україні летальну зброю