president.gov.ua

Трамп і Порошенко обговорили загострення на Донбасі та подальшу співпрацю

  Президент України провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки

  Співрозмовники обговорили питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною та США, повідомляє прес-служба глави держави. 

  "Особливу увагу було приділено врегулюванню ситуації на Донбасі та досягненню миру політико-дипломатичним шляхом. Сторони висловили глибоку стурбованість через ескалацію напруженості та погіршення гуманітарної ситуації, передусім у районі Авдіївки. Лідери країн наголосили на нагальній необхідності встановлення режиму повного припинення вогню", - йдеться у повідомленні.

  Президент України подякував главі Білого дому за тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

  "Петро Порошенко висловився за активізацію економічних і ділових зв’язків, що сприятиме створенню нових робочих місць і зростанню добробуту громадян обох країн. Під час розмови також було обговорено майбутній візит Президента Петра Порошенка до Вашингтона, для підготовки якого до США поїде Міністр закордонних справ України", - додали у прес-службі. 

  Нагадаємо, голова сенатського комітету зі збройних сил Джон Маккейн закликав президента США Дональда Трампа допомогти Україні захистити себе від постійних нападів з боку РФ. Зокрема, він закликав президента США надати Україні летальне озброєння

  Попередній матеріал
  Скрипалька зіграла гімн України в одній з напівзруйнованих будівель Авдіївки – відео
  Наступний матеріал
  У Білому домі назвали розмову Трампа й Порошенка "дуже гарною"
  Loading...

  Трамп спланував розмову з Порошенком на суботу – Білий дім

  Порошенко зустрінеться з представниками адміністрації Трампа в Мюнхені

  Сенатор Маккейн закликав Трампа надати Україні летальну зброю