прапор США прапор Фото із відкритих джерел

Трамп скасовує політику зближення з Кубою адміністрації Обами – ЗМІ

  Водночас, адміністрація Трампа готова почати переговори щодо нової угоди

  Під час виступу у Маямі 16 червня президент США Дональд Трамп заявив, що скасовує угоду адміністрації Барака Обами щодо Куби. Про це повідомляє "Український тиждень" з посиланням на Reuters. 

  Водночас, Трамп заявив, що нова адміністрація готова розпочати переговори відносно нової угоди.

  "Попередня адміністрація уклала угоду з урядом, який породжує насильство і нестабільність у регіоні. І в обмін не отримала нічого. Ви тільки подумайте – нічого. Гавана боролася за кожен пункт, а ми не боролися достатньо. Але ці дні позаду. Тепер карти в наших руках. Ці послаблення заборон на туризм і торгівлю не допомогли кубинському народу. Вони лише збагатили кубинський режим", – прокоментував рішення президент США.

  Зауважимо, що скасування угоди означає посилення правилу здійснення поїздок на Кубу для американських громадян і заборону на прямі платежі силовим структурам цієї держави.

  Американці, як і раніше, зможуть їздити на Кубу до родичів або для участі у програмах культурного, релігійного, або наукового обміну. Однак тепер у них не буде можливості самостійно організовувати ознайомчі поїздки на Кубу без участі турагентств.

  Крім того, тепер міністерство фінансів США та інші відомства не зможуть здійснювати прямі платежі кубинським військовим і спецслужбам. Це може мати наслідки для туризму на Кубі, оскільки багато туристичних підприємств у цій країні перебувають у руках кубинського військового конгломерату GAESA.

  Нагадаємо, 1 червня американський президент Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди. Світові лідери засудили відповідне рішення американського президента. А Гілларі Клінтон рішення Трампа назвала "історичною помилкою".

  Попередній матеріал
  Вбивство Вороненкова: суд заарештував фігуранта справи, затриманого у Павлограді
  Наступний матеріал
  Глава SpaceX Ілон Маск розповів, скільки мільярдів коштуватиме квиток на Марс
  Loading...

  "Марші за правду": Американці вимагають розслідування контактів передвиборчого штабу Трампа з РФ

  "Історична помилка": бурхлива реакція світових лідерів на нове "кліматичне рішення" Трампа

  Трамп офіційно оголосив про вихід США з Паризької кліматичної угоди