нижня палата конгресу
нижня палата конгресу D1alac.com

"Відмова від Obamacare": Палата представників США підтримала внесення змін до медстрахування

  Республіканці виступають проти програми медстрахування, відомої як Obamacare

  У четвер, 4 травня, Палата представників США ухвалила пропонований республіканцями план про часткове скасування і внесення змін до закону про медичне страхування, відомого як Obamacare. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

  Як стало відомо, 217 законодавців проголосували "за" так званий Trumpcare, 212  висловилися "проти".

  Як стало відомо, республіканці докладали значних зусиль, аби законодавці підтримали новий проект закону про медичне страхування.

  Раніше відомі республіканці поміркованих поглядів Фред Аптон і Біллі Лонґ заявили, що вони підтримають законопроект після того, як Білий дім внесе поправку до закону. Поправка передбачає асигнування 8 мільярдів доларів упродовж п'яти років, щоб допомогти заплатити за лікування людям з давніми медичними проблемами.

  Передбачається, що поправки, внесені до проекту Trumpcare, зменшать вартість страхування у США.

  Водночас, демократи у Палаті представників зауважили, що попри асигнування додаткових коштів, цього буде недостатньо, щоб мільйони американців могли придбати необхідне медичне страхування.

  Довідково: важливою частиною програми Obamacare була заборона для страхових компаній відмовити у страхуванні хворим з давніми медичними проблемами. Програма Obamacare надала страхування приблизно 20 мільйонам американців, які дотепер не мали можливості платити за нього.
  Республіканці рішуче виступали проти цієї програми. Зокрема, вони вказували на її дороговартісність. Крім того, республіканці вважали, що програма змушує людей придбавати її, щоб не бути оштрафованими.

  Нагадаємо, напередодні Сенат США затвердив оновлений держбюджет, який передбачає виділення Україні понад півмільярда доларів.

  Попередній матеріал
  В ОРДО бойовики обстріляли українських і російських офіцерів СЦКК, при цьому намагалися дискредитувати ЗСУ – штаб
  Наступний матеріал
  У Києві на Південному мосту на кілька місяців обмежать руху транспорту
  Теги:
  Loading...

  Конгрес США виділив $100 млн на протистояння "російському впливу та агресії"

  Трамп попросив Конгрес США перевірити Обаму на зловживання владою

  У Конгрес США внесли законопроект про санкції проти Росії через кіберзагрози