euspectator.com

Сенат США затвердив оновлений держбюджет: Україні виділять понад півмільярда доларів

  Для набуття чинності документ має підписати Дональд Трамп

  За результатами кількатижневих політичних переговорів та досягнення компромісів Сенат США більшістю голосів затвердив консолідований проект державного бюджету у загальному обсязі $1,1 трильйони на 2017 фінансовий рік, який завершується 30 вересня. Відповідне голосування відбулось у четвер, 4 травня, передає "Укрінформ".

  Як стало відомо, законопроект підтримали 79 сенаторів, ще 18 висловилися проти. Напередодні цей документ підтримали у Палаті представників. Наразі для набуття ним чинності законопроект має підписати президент США Дональд Трамп.

  У Сенаті очікують, що глава Білого дому підпише документ швидко, оскільки уже завтра спливає термін дозволеного фінансування уряду, після якого може настати урядовий "шатдаун" (тимчасова часткова зупинка роботи державних органів).

  Як стало відомо, документ передбачає виділення щонайменше $560,465 мільйонів на підтримку України. З них близько 150 мільйонів доларів планується виділити у межах "Ініціативи допомоги Україні у сфері безпеки" і ще 410 млн доларів – як різні види допомоги.

  Також додамо, що оновлений бюджет США передбачає збільшення витрат на оборону на $15 мільярдів та додаткові $1,5 мільярди на гарантування безпеки на кордонах. Передусім, на півдні країни – на кордоні з Мексикою. 

  Нагадаємо, раніше посольство України у США повідомляло, що Вашингтон має виділити Україні щонайменше $560 млн допомоги

  Попередній матеріал
  "Спека, злива, холод": У перші дні Євробачення погода буде мінливою – синоптик
  Наступний матеріал
  Зброя та "казачий генерал": що виявила поліція у ході спецоперації в районі Мар'їнки

  Новий проект бюджету США передбачає скорочення допомоги Україні майже на 70% – Foreign Policy

  Україна і 5 країн Східної Європи закликали США допомогти у боротьбі проти РФ

  Норвегія виділить Україні загальну допомогу у $25 мільйонів – глава МЗС