Сергій Тарута 5 канал

Тарута: Нормандського формату недостатньо

Нардеп розповів про перше захоплення у Слов'янську в 2014 році – 13 людей, яких вдалося звільнити

Народний депутат України Сергій Тарута у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів, що для встановлення миру на Донбасі переговорів на міжнародному рівні недостатньо – потрібні локальні домовленості.

"Україна опинилася в рамках геополітичного протистояння Росії та Заходу. Ми розуміємо, що кожна війна починається і закінчується переговорами. Чим більша дистанція між переговорами – тим більше постраждає людей. Нормандського формату недостатньо. Я вже багато разів про це говорив", – зазначив Тарута.

Він додав: "Я пропонував ще тоді, коли був губернатором… За допомогою генерального секретаря Ради Європи Ягланда ми показали, як можна врятувати працівників ОБСЄ. Це було перше захоплення у Слов'янську, 13 людей. І все таки ми знайшли можливість домовитися – це була перша перемога. Тоді зі сторони Росії був Лукін, і ми домовлялися, що ми будемо робити майданчик "Донбас з Донбасом".

Колишній чільник Донецької ОДА наголосив, що президенти все ж повинні говорити на своєму рівні: "Повірте, дуже багато ще майданчиків, які можуть допомогти донести інформацію і створити достатньо серйозний тиск всередині країни в тому числі й на те, щоб сформулювати думку президента Росії".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Тарута: На Донбасі – перевернутий світ, головні ліки – дати їм порцію правди, хто їх і як вбивав.

Нагадаємо, Порошенко і Меркель домовилися про зустріч глав МЗС Нормандської четвірки наприкінці листопаду.

Читайте також: Тарута: Маріуполь – головне місто в операції "Новоросія". Коли ми захистили Маріуполь, вся їхня ідеологія розвалилася.

Попередній матеріал
Газета "День" нагородить лауреата Премії імені Джеймса Мейса
Наступний матеріал
Клімкін: Безвіз буде до кінця року
Loading...

Тарута: На Донбасі – перевернутий світ, головні ліки – дати їм порцію правди, хто їх і як вбивав

Порошенко і Меркель домовилися про зустріч глав МЗС Нормандської четвірки

Німеччина не хоче змінювати нормандський формат

У Кремлі заявили, що переговорах "нормандської четвірки" бракувало спільної мови