Управління спецрозслідувань ГПУ
Управління спецрозслідувань ГПУ 5 канал

Таємничий виклик Денісової до ГПУ: стали відомі перші подробиці

Читайте по-русски
Прокурори допитували омбудсмена близько 7-ми годин

Сім годин Генеральна прокуратура допитувала як свідка уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову. Допит розпочався ще зранку, близько 10-ї години. В якій справі викликали омбудсмена до ГПУ – розповіла кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Денісова приходила до Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури. Після спілкування з прокурорами посадовець відмовилася коментувати свій візит журналістам і уточнила, що підписала зобов'язання про нерозголошення інформації.

Про підписання такого самого документа повідомив і адвокат Денісової, втім уточнив, що омбудсмена викликали як свідка у справах Євромайдану.

"Людмила Леонтіївна, як і я, давали підписку про нерозголошення даних досудового слідства. [Вона] cвідок в кримінальному провадженні, зареєстрованому ще в 2014 році, яке веде управління спецрозслідувань. Це "справа Майдану", – зазначив правозахисник.

Також уточнив, що поки що Людмила Денісова не отримувала жодної повістки до суду чи іншого допиту, тож невідомо, чи братиме вона надалі участь у слідчих діях чи судових процесах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову викликали на допит в Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури.

Попередній матеріал
Зеленський пообіцяв переселенцям спростити отримання дозволу на відвідування Криму
Наступний матеріал
Вогонь у відповідь і свої умови: як Україна мала реагувати на події 6 серпня – Безсмертний
Loading...