Укрінформ

Сиротюк – росіянам: Ви століття відповідатимете за політику Путіна, як німці відповідали за Гітлера

Звернення українського буржуазного націоналіста Юрія Сиротюка до бурятів, удмуртів і москвичів, які воюють в українських степах

Український політик правого спрямування, народний депутат України 7 скликання, дав непересічне інтерв'ю для програми "Рандеву" на "5 каналі".

У своєму спічі він звернувся до солдатів російських окупаційних військ на Донбасі:

"Я хотів би звернутися до населення РФ, до тих 230 млн людей, які досі окуповані і як раби живуть на своїй землі. Я хотів би звернутися до якутів і удмуртів. Що ви робите в наших донецьких степах? Якути, ви маєте найбільші запаси алмазів у світі, ви можете жити неймовірно багатим життям. У вас Москва все забрала і погнала гинути в Україну.
Буряти, у вас найбільші запаси прісної води і ви – одна з найдавніших націй в світі, з великою цивілізацією. У вас забрали ваше все і погнали, як собак вмирати в Україну…

Москвичі, вас б'ють удмурти і буряти під Донецьким аеропортом за те, що ви не хочете умирати в донецьких степах! Живіть своїм життям, станьте нормальною країною, будьте господарями своєї долі на своїй землі. Не можна вказувати, як має жити Україна, якщо ви у власній хаті не можете навести порядок.
Це звернення до кожної людини, яка живе під окупацією. І до кого я найбільше хотів би звернутися в Росії – це до наших братів-українців. Ми про вас пам'ятаємо. Ми знаємо, що вас там мільйони і ми пам'ятаємо про свою відповідальність за кожного з вас.

На жаль, за злочини платить вся нація. "Путіни" втечуть, в них – мільярди, а кожен росіянин ще століття буде відповідати за цю політику імперіалізму, яку вони сьогодні несуть, так як німці відповідали за політику після Гітлера".

Тож наполегливо радимо подивитись Рандеву з Юрієм Сиротюком вже цієї суботи о 20:25 в ефірі "5 каналу" або о цій же порі на нашому сайті. Згодом ви з можете ознайомитись із повною версією розмови у розділі "Інтерв'ю".

Звернення українського буржуазного націоналіста Юрія Сиротюка до бурятів, удмуртів і москвичів. Ми зробили титри російською, аби вони нас почули і поїхали геть з української землі:

Попередній матеріал
У Європейському союзі створюють новий орган для захисту кордонів
Наступний матеріал
Біля Новозванівки внаслідок нічного обстрілу із САУ загинув український боєць
Loading...

Розвідка: 85 російських військовослужбовців відмовилися служити на Донбасі

Лисенко про найгарячіші точки в АТО за останню добу: Новозванівка, Троїцьке, Майорськ, Авдіївка

Німецький політик: Ситуація в зоні АТО не поліпшується

На Маріупольському напрямку російські окупанти випустили понад 150 мін та снарядів – штаб АТО