Сергій Таран, депутат "Європейської Солідарності" в Київраді
Сергій Таран, депутат "Європейської Солідарності" в Київраді 5 канал

Суди ухвалюють рішення на догоду політиці влади – депутат про скандальне рішення ОАСК щодо проспекту Бандери

Читайте по-русски
Залежні від Офісу президента і влади судді ухвалюють політичні, а не юридичні рішення, вважає Таран

Рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо проспекту Степана Бандери та ще чотирьох вулиць не має юридичного підґрунтя і ухвалене з метою реалізації політики чинної влади залежними від неї суддями. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав депутат "Європейської солідарності" в Київраді Сергій Таран.

"Київрада готує апеляцію. Безперечно, це рішення буде скасоване, як і попередні такі рішення. Але тут справа не в суді, і навіть не в вулицях, а в тому, що останні півтора року ми маємо системну державну політику, яку можна назвати "какая разніца". Пам'ятаєте, ще рік тому Зеленський сказав, що "какая разніца", які в нас будуть вулиці, "какая разніца", яка в нас історія", – зазначив він.

"Це є політичні рішення, які ухвалюють суди. Вони ухвалюються на догоду тій лінії, яка зараз є у владі. Бо більшість суддів, які зараз перебувають у судах, вони залежні від Офісу президента і від влади – відповідно, вони ухвалюють переважно політичні рішення", – пояснив Таран.

"У Конституційному Суді зараз теж лежать дуже сумнівні рішення, які мають на меті перевернути і люстрацію, і декомунізацію, і скасувати закон про мову. Здавалося б, які тут є юридичні рішення – та ніяких, є лише політична воля країни. Один раз Конституційний Суд використають для того, щоб розпустити парламент, а другий раз скажуть, що цей Конституційний Суд нелегітимний. І цей самий склад суддів засудять за те, що вони ухвалять якісь не такі рішення. Тому що в основі рішень немає юридичної логіки, є політична логіка і реалізація політики, яку здійснює влада. В Києві ми це бачимо на рівні цього дивного суду, який ухвалює такі несусвітні рішення", – наголосив депутат Київради.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд міста Києва анулював рішення міської влади про перейменування Московського проспекту на честь Бандери. Позов в суд подавала спілка "Громадський контроль і порядок". Також суд постановив скасувати перейменування вулиці Суворова на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка.

Попередній матеріал
"ЄС" висунула волонтерку Юлію Кузьменко кандидатом у народні депутати
Наступний матеріал
На Одещині через регулярні відключення світла мешканці п'ятьох селищ вийшли на пікет
Loading...