Арсен Аваков
Арсен Аваков Фото МВС України

Суд відмовився усувати з посади Авакова – у чому причина

  Читайте по-русски
  Позивач заявляє, що міністр внутрішніх справ порушує пункт закону щодо вимог до міністрів, серед яких – знання української мови

  Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову щодо заборони міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову виконувати обов’язки. Передає "Радіо Свобода".

  "Суд ухвалив рішення – відмовити у задоволенні заяви про забезпечення позову, оскільки суд дійшов до висновку про її необґрунтованість та про відсутність підстав для задоволення, адже вимоги щодо забезпечення позову є передчасними. На думку суду, без розгляду справи по суті зі встановленням усіх фактичних обставин справи і дослідженням доказів, що мають значення для вирішення даної справи, неможливо в даному випадку забезпечити позов", – ідеться в повідомленні суду, оприлюдненому 24 квітня.

  У суді нагадали, що відкрили провадження у справі за позовом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо невнесення до Верховної Ради України подання про звільнення очільника МВС.

  Позов надійшов до суду в березні. Позивач заявляє, що міністр внутрішніх справ порушує пункт закону щодо вимог до міністрів, серед яких – знання української мови.

  Як повідомляв 5. ua, заступник глави фракції БПП у Верховній Раді Сергій Березенко заявив, що чекає вибачень від глави МВС Арсена Авакова "за поширення неправдивої інформації яка принижує честь, гідність та політичну репутацію". Про це Березенко заявив 23 лютого на своїй сторінці у Facebook, таким чином відповівши на повідомлення Авакова про нібито фігурування Березенка у кримінальних провадженнях щодо порушень виборчого законодавства.

  Попередній матеріал
  В Україні можуть прийняти новий екологічний закон, створений за європейським прикладом
  Наступний матеріал
  У Нацбанку розповіли, що відбувається з курсом гривні
  Loading...

  Близько 40% поліцейських, рятувальників і гвардійців не змогли проголосувати – Аваков

  IP-адреси з РФ та Києва: Аваков повідомив, що хакери 2 доби активно атакують виборчу систему України

  Забезпечення законності та правопорядку на виборчих дільницях: брифінг ЦВК та МВС – відео

  Хакери розсилали фейкові листи від імені Авакова з території РФ: що відомо

  "Червоні лінії були проведені" – у МВС відповіли на звернення послів G7 щодо загрози "екстремістських рухів"

  Посли країн G7 написали Авакову листа про загрозу "екстремістських рухів" – подробиці