Порошенко
Порошенко 5 канал

Суд розгляне клопотання щодо продовження досудового розслідування у справі про призначення Семочка

Читайте по-русски
Термін досудового розслідування у справі спливає 10 липня

За день до чергової спроби обрати запобіжний захід п'ятому президенту Петру Порошенку Печерський суд розгляне клопотання прокуратури щодо продовження термінів досудового розслідування у справі про призначення Сергія Семочка заступником голови служби зовнішньої розвідки. Термін досудового розслідування у справі спливає 10 липня.

Запобіжний захід Петру Порошенку хочуть обрати 8 липня – відповідно до попередніх заяв обвинувачення, особисте зобов'язання діятиме два дні. Слідчі просять Печерський суд дати їм ще три місяці на досудове розслідування. Засідання з цього питання сьогодні не відбулося, оскільки Порошенку не повідомили про його проведення за три дні.

Щоб розгляд відбувся у його присутності, суддя відклала засідання до завтра, 7 липня. Адвокати ж просили дочекатися рішення Апеляційного суду Києва, який має визначити, чи залишати справу про призначення Семочка у Печерському суді, чи передати її до Шевченківського суду, який має розглядати всі справи, які веде Державне бюро розслідувань. У середу, 8 липня, відбудеться вже третя спроба обрати Петру Порошенку запобіжний захід.

"Як ми знаємо, ДБР і Генеральна прокуратура усі провадження, які стосуються політично мотивованого переслідування Петра Порошенка, вони чомусь подають до Печерського суду. Хоча всі знають, що розташований такий орган досудового розслідування як слідчий підрозділ Державного бюро розслідувань у Шевченківському районі міста Києва. Відповідно в Апеляційному суді в нас уже визначено судову колегію, яка буде вирішувати це питання", – сказав адвокат Петра Порошенко Ігор Головань.

Нагадаємо, 1 липня п'ятий президент Петро Порошенко під час виступу в Печерському суді, який обирав йому запобіжний захід, заявив, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова боїться за свою подальшу долю через президента Володимира Зеленського.

 

Попередній матеріал
Апеляція у справі Антоненка: до суду не пустили ані журналістів, ані поручителів
Наступний матеріал
Обвинувальний акт щодо екснардепа Сергія Пашинського скерували до суду – ДБР
Loading...