Адвокати Януковича
Адвокати Януковича 5 канал

Суд переніс розгляд апеляцій на вирок Януковичу – шукатимуть запасного суддю

Читайте по-русски
Адвокати експрезидента виклали шість апеляцій на понад 500 сторінках

Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції на вирок експрезиденту Віктору Януковичу. Розглянути скаргу мали б сьогодні. Однак менш як за 20 хвилин судді закрили слухання. Чому? Знає кореспондентка "5 каналу" Леся Головата.

Колегія суддів Київського апеляційного суду у складі п'яти осіб мала розглядати шість апеляційних скарг, які подали адвокати на вирок Віктору Януковичу. Зробити це судді не змогли – вирішили, що справа аж занадто масштабна, а обсяг матеріалів провадження є вкрай значним.

Ухвалили, що якщо з об'єктивних або суб'єктивних підстав хтось зі слуг Феміди може вибути з процесу, щоб його не переривати – необхідно залучити запасного суддю. Тож система авторозподілу вже шукає такого.

"Відповідно до положень статті 35, повинен відбутися автоматичний розподіл, визначення судді, який буде запасним. Розгляд кримінального провадження відкладається", – зазначив головуючий суддя Юрій Трясун.

Судове засідання відкладено до 11:00 години 15 липня.

Усі подробиці – у відео.

Нагадаємо, 24 січня 2019 року Оболонський районний суд Києва визнав винним експрезидента-втікача Віктора Януковича у державній зраді та пособництві ведення агресивної війни Росією проти України. Відтак, його заочно засудили до 13 років ув'язнення. Прокурори не змогли довести його провину в посяганні на територіальну цілісність України.

Попередній матеріал
"Не кажу, що не стріляв": суд обрав запобіжний захід підозрюваному в нападі на журналіста
Наступний матеріал
"Человечность превыше политики": у Нідерландах під посольством РФ протестували родичі жертв МН17
Loading...