Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

"Сторона обвинувачення тисне на свідка"– заява Порошенка в залі суду

Читайте по-русски
Уся країна бачить, як насправді відбувається #ПечернеСудилище, наголосив п'ятий президент

Сторона обвинувачення тисне на свідка, який чітко заявив, що п'ятий президент Петро Порошенко не відмовлявся в будь-якому приміщенні приймати документи про підозру. Про це Порошенко заявив у залі суд, повідомляється на сторінці лідера "ЄС" у Facebook.

Зазначається, що підстави і аргументи Порошенка і сторони захисту були в тому, що неуповноважена особа не має на руках документів.

"Ми попросили у понятого пересвідчитись, що сторона звинувачення не має на руках оригіналу документа, є лише копія. Також ми попросили надати нам процесуальний документ, бо копія доручення не має статусу процесуального документа. Мої адвокати попросили постанову. У законі написано: народному депутату підозру вручає генеральний прокурор або виписується постанова, доручення передати іншій особі. Цього не було зроблено. Сторона звинувачення наголосила, що постанови не існує, бо вона не потрібна. Ми попросили свідка засвідчити, що оригіналу постанови немає, є лише незрозумілий документ, який вони назвали дорученням, і була лише його ксерокопія", – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко заявив, що вночі суд розтягнув справу проти нього ще на три місяці. Засідання, про яке говорить Порошенко, розпочалося 7 липня після 18:00. Про продовження термінів клопотала прокуратура

Адвокати Петра Порошенка заявили, що зараз це питання розглядатися не може, оскільки цього ж дня о 16:45 Апеляційний суд розгляне їхнє прохання про передачу справи від Печерського суду до Шевченківського.

Також адвокати Порошенка заявили клопотання, щоб витребувати оригінали матеріалів справи щодо Семочка з Печерського суду. Прокурор не заперечував, утім зазначив, що у цьому витребуванні сенсу не бачить. Феміда в цьому клопотанні відмовила.

Дивіться також: Хто такий Сергій Семочко і що саме інкримінують Петру Порошенку.

Слідство вважає, що п'ятий президент порушив процедуру під час призначення Сергія Семочка на посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки. Спочатку прокуратура просила арешт, але на засіданні 18 червня представники обвинувачення заявили, що достатньо буде особистих зобов'язань. Зокрема, щоби Петро Порошенко здав свої паспорти для виїзду за кордон. 

Захист Порошенка і він сам наполягають, що указ про призначення Семочка був підписаний у рамках повноважень президента і не був визнаний Конституційним Судом як неконституційний.

Минулого тижня Печерський суд засідав увесь день. Тимчасом на дворі під судом із різних областей з'їхалися люди, щоб підтримати Порошенка.

Попередній матеріал
"Ми – громадяни, а не "население": 10 тисяч людей вийшли до Печерського суду, виступаючи проти політичних репресій
Наступний матеріал
"Харківські" на чолі з Венедіктовою тиснули на слідчих у справах Порошенка – слідчий ДБР Корецький
Loading...

Уночі Печерський суд вирішив розтягнути справу ще на три місяці – Порошенко

Судилище над Петром Порошенком: обрання запобіжного заходу – трансляція

У судовому засіданні щодо справи Порошенка оголосили перерву на тиждень

Печерське судилище обирає запобіжний захід Порошенку – відео

"Тут немає тих, яким "какая разніца": близько 10 тис. людей прийшли під суд підтримати Порошенка

Засідання Печерського райсуду – Порошенку обиратимуть запобіжний захід