Голосування вибори
Голосування вибори blackseatv.com

Стало відомо, скільки українців піде на вибори за кордоном – МЗС

Читайте по-русски
Поза межами країни українські виборці почнуть голосувати в Австралії, а завершать у Сан-Франциско (США)

За даними Державного реєстру виборців, загальна кількість українських виборців за кордоном становить понад 410 тисяч осіб. Про це повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, пише УНІАН.

"Тисячі наших співвітчизників скористалися своїм правом та подали відповідні заяви, щоби бути внесеними до списків. Заяви приймали до 25 березня включно", – заявив Погорельцев.

За його словами, значна кількість українців звернулася особисто до дипломатичних установ України за кордоном, де відкриті виборчі дільниці, або надіслали документи поштою, щоби стати на консульський облік, що стало підставою для подання до Центральної виборчої комісії відомостей з метою внесення їх у Державний реєстр виборців.

"Загалом, до закордонних дипломатичних установ було подано близько трьох тисяч заяв про внесення до Державного реєстру виборців, і оброблено ці постановки на консульський облік близько 22 тисяч громадян", – сказав дипломат.

Він зауважив, що на даний час виготовляються і передаються на закордонні виборчі дільниці уточнені списки виборців, передача має завершитися до 29 березня.

"За офіційними статистичними даними, розміщеними на сайті Державного реєстру виборців, загальна кількість виборців за кордоном наразі становить понад 410 тисяч осіб", – наголосив Погорельцев.

Він додав, що 31 березня на закордонних виборчих дільницях голосування відбуватиметься з 8:00 до 20:00 за місцевим часом тих країн, де утворені виборчі дільниці.

"Вибори розпочнуться на закордонній виборчій дільниці в Австралії о 23-й годині за київським часом 30 березня. Завершувати голосування на виборах Президента має дільниця в Сан-Франциско о 6-й годині ранку за київським часом 1 квітня", – резюмував Погорельцев.

Українські виборці за кордоном можуть проголосувати на 101-й виборчій дільниці в 72 країнах світу. Зокрема, 99 дільниць утворено при посольствах та консульствах України, ще дві закордонні виборчі дільниці сформовані при військових частинах, дислокованих за межами України – в Демократичній Республіці Конго та Косово.

Зазначимо, що всі виборці, які планують проголосувати за кордоном, могли перевірити наявність своїх прізвищ у попередніх списках виборців до 25 березня.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що РФ напередодні виборів активізувала свої спецслужби в інформпросторі України.

Також дивіться фотогалерею за темою:

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
День гідності та свободи
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зникнення 17-річної дівчини: на Кіровоградщині знайшли людський скелет
Наступний матеріал
Центр Разумкова визначив рейтинг довіри до суспільних інститутів і кандидатів у президенти
Loading...

РФ напередодні виборів активізувала свої спецслужби в інформпросторі України – СБУ

Росія планує "церковні" провокації після виборів в Україні

У виборчому бюджеті ЦВК з'явилася "дірка" через рекордну кількість кандидатів

До другого туру потрапляють Зеленський і Порошенко – "Социс"

Фальстарт: за декілька днів до виборів в Україні Держдума зареєструвала проект про їхнє невизнання – ЗМІ

Скільки українців змінили місце голосування і в якій області найбільше