http://www.senate.gov/

США відреагували на оголошення імен перших підозрюваних у справі MH17

Читайте по-русски
Вашингтон підтримав Міжнародну слідчу групу (JIT) і кримінальне розслідування щодо авіакатастрофи

США закликають Росію вжити всіх необхідних заходів і забезпечити суд над причетними до збиття у небі над Донбасом авіарейсу МН17. Про це передає "5 канал".

Держсекретар Майк Помпео заявив, що Сполучені Штати повністю підтримують роботу нідерландської влади та Міжнародної слідчої групи. Нові висновки у розслідуванні назвав важливою віхою в пошуках правди.

"Усі підозрювані належали до очолюваних Росією незаконних збройних формувань на Сході України. Ми закликаємо Москву поважати і дотримуватися міжнародного права, резолюцій Ради безпеки ООН та справедливості правосуддя. Ми закликаємо Росію вжити необхідних заходів, щоби усі винні постали перед судом", – заявив Помпео.

Нідерланди повідомили, що запровадять заходи проти Росії через відмову брати участь у розслідуванні катастрофи MH17. Про це заявив міністр юстиції і безпеки країни Фердинанд Грапперхаус голландському телеканалу НОС.

Він привітав результати розслідування Міжнародної слідчої групи. І пообіцяв від імені влади Нідерландів докласти всіх можливих зусиль і покарати винних. У світі вже не раз закликали Росію визнати свою відповідальність за збиття літака. Москва ж постійно відкидає свою провину і результати розслідування.

Так і цього разу – звинувачення у збитті літака Росія назвала голослівними. Відповідна заява з'явилася на сайті МЗС РФ. Заявили, що ці закиди "спрямовані на дискредитацію Російської Федерації в очах міжнародної громадськості".

Попередній матеріал
Найшвидше домовиться про капітуляцію України: експерти пояснили, хто і чому з проросійських політиків має найвищий рейтинг
Наступний матеріал
Світлодарська дуга: армійці встановили червоно-чорний стяг перед самим лігвом окупантів
Loading...