Юлія Кузьменко, волонтерка, дитяча кардіохірургиня
Юлія Кузьменко, волонтерка, дитяча кардіохірургиня 5 канал

Спроби залякати українське суспільство завжди дають протилежний ефект – Кузьменко про справи проти активістів

Читайте по-русски
Саме через несправедливість в Україні відбувалися всі революції та масові протести, впевнена волонтерка

Влада не зможе залякати українське суспільство справами проти активістів, які виступають проти несправедливих вироків судів – це лише матиме протилежний ефект. Про таке в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала дитяча хирургиня, волонтерка Юлія Кузьменко.

Волонтерка, яка зараз перебуває під домашнім арештом у справі Шеремета, прокоментувала понад півторарічне утримання під вартою Андрія Антоненка.

"Я вважаю, що заручниками взяли не тільки нас, а все українське суспільство. Насправді в справі Шеремета на сьогоднішній день не існує доказової бази. Тому те, що Андрій на сьогодні вже 470 день перебуває в заручниках за ґратами – це перебуває в заручниках вся держава. Бо нам показують, що б там не сталося – є докази, немає доказів, але ми з вами зробимо, що захочемо", – зазначила Кузьменко.

"Це показовий момент, і Андрій як квінтесенція цієї показовості – на його прикладі вони намагаються пояснити, що немає значення, винуваті ви чи не винуваті, і якщо є політична мотивованість – буде саме так, з усіма вами", – пояснила вона.

Також кардіохірургиня прокоментувала вирок Сергію Стерненку та запобіжні заходи десяти активістам, які брали участь у протесті біля будівлі Офісу президента.

"Важко якось пояснити. Давайте підходити логічно – пересадити всіх не вистачить в'язниць. Залякати українське суспільство – це не можливо, Україна – це така країна, яка не терпить несправедливості. Саме через несправедливість відбувалися всі революції, Майдани, всі великі акції. Тому, як на мене, це дуже нелогічно з їхнього боку – те, що спрямоване на залякування, воно дає зовсім протилежний ефект. Те, що відбулося на Банковій – я вважаю, що це прояв винятково гніву суспільства, це критична точка, якої суспільство досягло, і воно висловило це в такий спосіб", – наголосила Кузьменко.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 25 березня Печерський районний суд Києва відправив під цілодобовий домашній арешт ще одного учасника акції на Банковій на підтримку активіста Сергія Стерненка – Євгена Строканю.

Попередній матеріал
Трансплантаційна незалежність за 3 роки: підсумки прес-конференції, присвяченої першій пересадці нирки в "Охматдиті"
Наступний матеріал
Вода у Крим, електроенергія з Росії та "Велике будівництво" – "Прямим текстом із Юрієм Луценком"
Loading...