Генерал Ігор Павловський
Генерал Ігор Павловський Фото lb.ua

Справа бойового генерала Павловського: суд переніс засідання

  Читайте по-русски
  Перенесли через те, що захисники попросили час, щоби ознайомитися з матеріалами справи

  Суд у справі бойового генерала Павловського перенесли на середу 22 вересня на 14:30. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу". У суді був присутній Павловський, Шандра та Башинський.

  Перенесли через те, що захисники попросили час, щоби ознайомитися з матеріалами справи.

  Як повідомляв 5.ua, адвокати голови правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерія Шандри подали скаргу в ЄСПЛ через політичні переслідування, порушення прав підзахисного та застосування щодо нього тортур. До справи долучився колишній старший юрист ЄСПЛ Грегорі Туан діт Дюдон, європейський фахівець з прав людини. Він наголосив, що справа дуже хитка.

  31 серпня суд продовжив арешт бойовому генералу та ексзаступнику міністра оборони Ігорю Павловському, а також голові правління заводу Валерію Шандрі до 28 вересня. Адвокати заявили, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.

  Як відомо, колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, двом ексначальникам департаменту відомства, а також керівнику заводу "Кузня на Рибальському" Валерію Шандрі закидають постачання до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.

  Також повідомлялося, що трудовий колектив заводу "Кузня на Рибальському" неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства.

  Водночас колишній командувач сил АТО Забродський заявив, що кримінальне провадження проти генерала Павловського – абсурд і суто політична справа.

  Читайте також: Влада нищить "Кузню на Рибальському", однак не соромиться хвалитися на параді кораблями підприємства – Мирослав Гай

  Попередній матеріал
  Росіянин влаштував стрілянину в Парижі – постраждали чотири людини
  Наступний матеріал
  Разумков прокоментував інформацію про те, що нардепам пропонують гроші за підтримку деяких відставок
  Loading...