Спецназівці з Головного управління розвідки продемонстрували журналістам свої можливості

  Українські розвідники не кинуть на призволяще наших громадян за кордоном, якщо ті потраплять до рук терористів. У разі такої надзвичайної ситуації елітний підрозділ бійців Головного управління розвідки за наказом Президента готовий негайно розпочати рятувальну операцію, навіть, на території іншої країни. Приклад такої блискавичної реакції українські спецпризначенці продемонстрували журналістам під Києвом.
  Олександр Аргат, 5 канал: "Головне управління розвідки попереджає! Шановні терористи! Брати в заручники українців - шкідливо для вашого здоров`я".

  Узбережжя уявної екзотичної  країни. За легендою - влада не може контролювати ситуацію в державі. Бандити, що втратили будь-який страх, захопили в заручники вітчизняних туристів. Україна відправляє на порятунок своїх громадян спецназ. Бійці десантуються з човна просто в море і вплав дістаються берега. Перший етап операції - захоплення ватажка терористів. Раптовий вибух і пелена диму. Менше ніж за хвилину українські розвідники знешкоджують загін злочинців і отримують інформацію про місцеперебування заручників.

  Дія друга - визволення заручників. Ось це не просто горбочки під ялинкою, а двоє замаскованих снайперів. Група захвату напевно знає, що в цьому приміщенні немає нікого окрім заручників і терористів. Тож має повне право перейти до штурму. У злочинців часу на те, щоби розібратися, що відбувається навколо, - немає. Блискавична атака з двох сторін та проникнення в будинок - виконані на відмінно.

  Заручників звільнили, загін спецпризначення швидко відходить і замітає сліди своїх походеньок - лунають останні вибухи. Поки що таких реальних операцій за кордоном українці не проводили, принаймі у цьому журналістам не зізнаються. А от щоби не забаритися у разі реальної загрози, бійці щодня відпрацьовують антитерористичні заходи, проте воліють робити це цілком таємно.

  Схожі показові виступи розвідників українці побачать нескоро. Вже традиційно Головне управління розвідки демонструє свій бойовий потенціал лише раз у рік - напередодні Дня журналіста.

  Олександр Аргат, Рустам Ходжиєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.09Мб)
  Попередній матеріал
  Через цілодобову забудову Ялти у місті може зірватися курортний сезон (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Найбільша в Європі пустеля знаходиться в Україні (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги: