Соціологи: рейтинги партій за останні 2 місяці майже не змінились

  Чотири партії впевнено проходять до парламенту, а їхні рейтинги за останні два місяці майже не змінилися. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" з соціологічною службою Центру Разумкова.

  Так, за Партію регіонів проголосували б 28 відсотків тих, хто має намір прийти на вибори. Це на піввідсотка більше, ніж у червні. Рейтинг всеукраїнського об`єднання "Батьківщина" не змінився і перевищує двадцять п`ять процентів. Майже на два відсотки зросли показники УДАР. За них готові голосувати одинадцять з половиною відсотків. За комуністів хочуть віддати свої голоси понад вісім процентів. Це на один процент більше, ніж у червні.

  Близько відсотка не дотягує до п`ятивідсоткового бар`єру партія Наталії Королевської. "Україна вперед" втратила більш, ніж піввідсотка. Ретинг Всеукраїнського об`єднання "Свобода" зріс на 0,7 процента.

  Ірина Бекешкіна, директор фонду "Демократичні ініціативи": "Всі перипетії з законом про статус мов - було багато дискусій, виступи. Потім були списки, які теж обговорювалися. Багато що сталося з того часу. Але, коли я подивилася на результати - вони практично не змінилися. Відмінності у результатах партій вкладаються в межі похибки".

  Андрій Биченко, директор соціологічної служби Центру ім. Разумкова: "Український електорат, починаючи в виборів президента 2004-го року, розділився дуже сильно на - умовно - "біло-блакитних" і "помаранчевих". Ці дві частини приблизно однаково великі. Між ними перетікання електорату фактично не відбувається".

  Попередній матеріал
  У Кам`янці-Подільському пройшов військово-історичний фестиваль "Остання столиця" [відео]
  Наступний матеріал
  Зайцева: російську мову впроваджуватимуть за рахунок української [відео]
  Теги: